Lattafa Ekthiari – EDP 100 ml

459 

Lattafa Ekthiari – EDP 100 ml zboží dodává Lattafa – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Lattafa Ekthiari – EDP 100 ml stojí u nás 459 Kč.

Katalogové číslo: 6291106069037 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Ekthiari – EDP 100 ml od výrobce se skvělou pověstí Lattafa je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Ekhtiari od značky Lattafa je orientální ovocná parfémová voda pro muže a ženy. Zahalte se do sladkých tónů svěžího ovoce a sladké mandarinky, jejichž jemná vůně potěší vaše smysly. V srdci vůně se snoubí květinové tóny jasmínu a gardénie. Hřejivý základ tvoří pižmo a vanilka v kombinaci s fazolí tonkou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291106069037

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, ovoce”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, pižmo, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, gardénie”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná”}}

Lattafa Ekthiari - EDP 100 ml
Lattafa Ekthiari – EDP 100 ml
459