Lattafa Badee Al Oud Amethyst – EDP 100 ml

569 

Lattafa Badee Al Oud Amethyst – EDP 100 ml od známého výrobce Lattafa – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Lattafa Badee Al Oud Amethyst – EDP 100 ml – nyní pořídíte za 569 Kč.

Katalogové číslo: 6291108733875 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Badee Al Oud Amethyst – EDP 100 ml s pečetí kvality od Lattafa je k dostání online za výhodnout cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Bade’e Al Oud Amethyst je prestižní vůně inspirovaná Initio Psychedelic Love. Obklopte se opojnou a romantickou parfémovanou vodou. Vůně je sladká a okamžitě si ji oblíbíte. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291108733875

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, růžový pepř”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, vanilka, agarové dřevo (oud)”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Lattafa Badee Al Oud Amethyst - EDP 100 ml
Lattafa Badee Al Oud Amethyst – EDP 100 ml
569