Lattafa Ameer Al Oudh Intense Oud – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

29 

Lattafa Ameer Al Oudh Intense Oud – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem zboží dodává Lattafa , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Lattafa Ameer Al Oudh Intense Oud – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem výhodně za super cenu 29 Kč.

Katalogové číslo: 2376877669335 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Ameer Al Oudh Intense Oud – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem od výrobce se skvělou pověstí Lattafa – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

Ameer Al Oudh Intense Oud je nádherná orientální parfémovaná voda, plná tepla a hloubky s kouřovým nádechem. Dřevitý svrchní tón tvoří oud a dřevité tóny. Tóny vanilky a cukru se přidávají do srdce a dodávají parfémované vodě nádhernou sladkost. Oud, santalové dřevo a bylinky uzavírají vůni v základu. Ameer Al Oudh Intense Oud potěší milovníky orientálních a dřevitých vůní. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 2376877669335

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, agarové dřevo (oud), byliny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vanilka, cukr”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”agarové dřevo (oud), dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”2 ml”}}

Lattafa Ameer Al Oudh Intense Oud - EDP 2 ml - odstřik s rozprašovačem
Lattafa Ameer Al Oudh Intense Oud – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem
29