Lattafa Al Qiam Silver – EDP 100 ml

799 

Lattafa Al Qiam Silver – EDP 100 ml od přední společnosti Lattafa je momentálně za bezkonkurenční cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Lattafa Al Qiam Silver – EDP 100 ml zrovna teď v akci za 799 Kč.

Katalogové číslo: 6291108738221 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Al Qiam Silver – EDP 100 ml od našeho známého výrobce Lattafa je momentálně ve výhodné akci. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Al Qiam Silver poskytuje zážitek lásky na první přičichnutí. Vůni otevírá silný grapefruit následovaný zázvorem. V srdci je ambroxan a santalové dřevo. Kompozici uzavírá vetiver s pižmem. Bude na vašem těle přetrvávat po celý den a pokaždé, když si přivoníte, zamilujete se znovu a znovu.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291108738221

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”grapefruit, zázvor”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambroxan, santalové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Lattafa Al Qiam Silver - EDP 100 ml
Lattafa Al Qiam Silver – EDP 100 ml
799