Lattafa Al Qiam Gold – EDP 100 ml

737 

Lattafa Al Qiam Gold – EDP 100 ml od přední značky Lattafa je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Lattafa Al Qiam Gold – EDP 100 ml výhodně za 737 Kč.

Katalogové číslo: 6291108738214 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Al Qiam Gold – EDP 100 ml od této značky Lattafa je k dispizici za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Al Qiam Gold představuje dřevitě-sladkou směs s malými náznaky aromatických vůní. Sladkost pochází z ambry a její směs s oudem, guajakovým dřevem a vetiverem dodává evokující dřevité teplo. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291108738214

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, malina”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pačuli , kůže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, agarové dřevo (oud), guajakové dřevo, vetiver, benzoin”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Lattafa Al Qiam Gold - EDP 100 ml
Lattafa Al Qiam Gold – EDP 100 ml
737