Lattafa Al Noble Ameer – EDP 100 ml

899 

Lattafa Al Noble Ameer – EDP 100 ml od výrobce s dobrým jménem Lattafa je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Lattafa Al Noble Ameer – EDP 100 ml ve výhodné ceně 899 Kč.

Katalogové číslo: 6291108737996 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Al Noble Ameer – EDP 100 ml od známého výrobce Lattafa je k dispizici za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Lattafa Al Noble Ameer je dřevitá kořenitá parfémová voda pro muže. Nechte se zlákat svrchními tóny jablka, pikantními bobulkami růžového pepře a pryskyřičnou vůní rozmarýnu. Srdce je hluboké, plné teplých tónů hřebíčku, které povznášejí okouzlující květinové akordy. V základu se pozvolna uvolňuje cesta pro lehce nahořklou tóninu oudu, jenž se mísí s kouřovým vetiverem, nahořklým labdanem a nasládlou ozvěnou pačuli a šáchoru. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291108737996

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, růžový pepř, rozmarýn”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”hřebíček, květinové tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), vetiver, labdanum, pačuli , šáchor”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”}}

Lattafa Al Noble Ameer - EDP 100 ml
Lattafa Al Noble Ameer – EDP 100 ml
899