Lattafa Al Azal – EDP 100 ml

469 

Lattafa Al Azal – EDP 100 ml s pečetí kvality od Lattafa lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Lattafa Al Azal – EDP 100 ml – nyní nakoupíte za 469 Kč.

Katalogové číslo: 6291107457086 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Al Azal – EDP 100 ml od dodavatele se skvělou pověstí Lattafa je u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Orientální dřevitá parfémová voda pro muže Al Azal od značky Lattafa vám dodá kýženou energii, kdykoli budete chtít. Vonné kompozici vévodí luxusní oud tóny agarového dřeva. Hlavu doplňuje sladká bylinková vůně šafránu, v srdci se prolíná pačuli a hřejivé tóny ambry a základ podkreslují dřevité tóny. S touto parfémovou vodou budete nepřekonatelní a nic vás nezastaví. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291107457086

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”agarové dřevo (oud), šafrán”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pačuli , ambra”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Lattafa Al Azal - EDP 100 ml
Lattafa Al Azal – EDP 100 ml
469