Lattafa Al Areeq Gold – EDP 100 ml

757 

Lattafa Al Areeq Gold – EDP 100 ml od přední značky Lattafa je právě teď za super cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Lattafa Al Areeq Gold – EDP 100 ml v současnosti pořídíte za cenu 757 Kč.

Katalogové číslo: 6291108738696 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Al Areeq Gold – EDP 100 ml od značky s dlouholetou historií Lattafa je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Al Areeq Gold je orientální parfémová voda pro ženy a muže. Vůně začíná tóny šafránu a černého čaje. Dále pokračuje semišem a kadidlem. Na konec vás okouzlí pižmem, ambrou a vanilkou. Užijte si tuto parfémovou vodu kdykoli jen budete chtít.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291108738696

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, černý čaj”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kadidlo, semiš”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, pižmo, ambra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Lattafa Al Areeq Gold - EDP 100 ml
Lattafa Al Areeq Gold – EDP 100 ml
757