Lanvin Oxygene Homme – EDT 100 ml

452 

Lanvin Oxygene Homme – EDT 100 ml od této přední společnosti Lanvin je k dostání výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Lanvin Oxygene Homme – EDT 100 ml výhodně ted u nás za 452 Kč.

Katalogové číslo: 3139093035228 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lanvin Oxygene Homme – EDT 100 ml od společnosti Lanvin je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Oxygene Homme je určen mužům se zálibou v silné, bohaté a smyslné svěžesti. Oxygene Homme je parfém, který v sobě spojuje svěží dřevité a kořenité tóny, čímž vyvolává pocit intenzivní svěžesti, je ostrý a smyslný. V Oxygene Homme vytvořil Lanvin vůni plnou moderní, osvěžující a energií překypující mužnosti. Vůně byla představena v roce 2001.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Lanvin
  • EAN: 3139093035228

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, bílé pižmo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”cypřiš, koriandr, pryskyřice”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jalovec, myrta”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Lanvin Oxygene Homme - EDT 100 ml
Lanvin Oxygene Homme – EDT 100 ml
452