Lalique Floral Bronze – EDP TESTER 100 ml
1918 Kč
Lalique Floral Bronze – EDP TESTER 100 ml od skvělé značky Lalique je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Lalique Floral Bronze – EDP TESTER 100 ml ve výhodné ceně 1918 Kč.
Popis
Lalique Floral Bronze – EDP TESTER 100 ml od výrobce s dobrým jménem Lalique . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.
Floral Bronze je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří růže, fialka a konvalinka. V srdci ucítíte pomerančový květ a tuberózu. Kompozici uzavírá pižmo společně s ambrou a vanilkou. Na trh byla uvedena v roce 2015.
Informace o produktu
- Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
- Značka: Lalique
- EAN: 7640111503811
{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”fialka, konvalinka, růže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ pomerančovníku, tuberóza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}
Související produkty
-
Police To Be – EDT 40 ml
222 Kč Zobrazit detail -
Lalique Or Intemporel – EDP TESTER 100 ml
1999 Kč Zobrazit detail -
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Noir – EDT 50 ml
903 Kč Zobrazit detail -
Gucci Guilty Black Pour Homme – EDT 90 ml
1537 Kč Zobrazit detail -
Cuba Royal – EDT 35 ml
116 Kč Zobrazit detail -
Aigner White Man – EDT – TESTER 125 ml
629 Kč Zobrazit detail