Lacoste Match Point – tuhý deodorant 75 ml

331 

Lacoste Match Point – tuhý deodorant 75 ml od výrobce s dlouholetou historií Lacoste jde u nás právě teď pořídit výhodně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Lacoste Match Point – tuhý deodorant 75 ml , produkt koupíte ted u nás za 331 Kč.

Katalogové číslo: 3614229393675 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lacoste Match Point – tuhý deodorant 75 ml od výrobce s dlouholetou historií Lacoste je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Lacoste vždy porušoval konvenci, aby hrál podle vlastních pravidel. Hodnota, která nás zve, abychom viděli život jako sport, ve kterém vyzkoušíte všechno a budete se řídit vlastní intuicí. Match Point je změna pohledu, nové setkání. Inspirujte se instinktivně na správnou cestu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Lacoste
  • EAN: 3614229393675

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cashmeran, vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), šalvěj, hořec”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bazalka, růžový pepř, grapefruit”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Lacoste Match Point - tuhý deodorant 75 ml
Lacoste Match Point – tuhý deodorant 75 ml
331