Kenzo Kenzo Pour Homme Intense – EDT 110 ml

1399 

Kenzo Kenzo Pour Homme Intense – EDT 110 ml od kvalitní společnosti Kenzo je k získání právě teď u nás za super cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Kenzo Kenzo Pour Homme Intense – EDT 110 ml zrovna teď v akci za 1399 Kč.

Katalogové číslo: 3274872421554 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kenzo Kenzo Pour Homme Intense – EDT 110 ml od spolehlivého výrobce Kenzo lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Kenzo Pour Homme Intense, toaletní voda inspirovaná intenzitou moře a klidem mořského vánku. Svěžest růžového pepře a kořeněných tónů ve spojení s mořským vánkem kontrastuje s teplem fíkovníku, vetiveru a akordu santalového a akigalového dřeva, jako slaná kůže prohřátá sluncem. Společnost Kenzo Parfums, která se zavázala přispívat ke krásnějšímu světu, přepracovala svůj uzávěr tak, aby ušetřila 34% plastu, a do lahví začlenila 10% recyklovaného skla. Tato vůně navazuje na úspěšnou vůni Kenzo Pour Homme z roku 1991, ale v mnoha ohledech ji překonává. Potěšte své smysly jiskřivou a jedinečnou vůní, která ve vás probudí touhu po svobodě a nezávislosti. Vůně inspirovaná mocným klidem moře vás přenese do jiné dimenze – nekonečný oceán, zapadající slunce a slaný mořský vánek vám dodá kýžený pocit nespoutanosti a svobody. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Kenzo
  • EAN: 3274872421554

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”110 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mořské tóny, kořeněné tóny, calypsone, růžový pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vetiver, fík, fíkový list”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , santalové dřevo, akigalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, vodní”}}

Kenzo Kenzo Pour Homme Intense - EDT 110 ml
Kenzo Kenzo Pour Homme Intense – EDT 110 ml
1399