Karl Lagerfeld Hamburg Alster – EDT 100 ml

577 

Karl Lagerfeld Hamburg Alster – EDT 100 ml od našeho známého výrobce Karl Lagerfeld . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Karl Lagerfeld Hamburg Alster – EDT 100 ml momentálně k dispozici za 577 Kč.

Katalogové číslo: 3386460124485 Kategorie: , Štítek:

Popis

Karl Lagerfeld Hamburg Alster – EDT 100 ml od našeho předního výrobce Karl Lagerfeld je momentálně ve výhodné akci. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Karl Hamburg Alster je aromatická fougere vůně pro muže. Elegantní nádech toaletní vody je příběhem o Hamburku, tak, jak jej popsal Karl Lagerfeld. Vůně Hamburg Alster připomíná procházku po březích řek Alster a Labe, kdy vdechujete lehkou svěžest vody, jemně se vznášející ve vzduchu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Karl Lagerfeld
  • EAN: 3386460124485

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Aromatická”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”frézie”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé dřevo, mech, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”zelená, dřevitá, fougerová”}}

Karl Lagerfeld Hamburg Alster - EDT 100 ml
Karl Lagerfeld Hamburg Alster – EDT 100 ml
577