Just Jack Mystery – EDP 100 ml

749 

Just Jack Mystery – EDP 100 ml od naší známé značky Just Jack , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Just Jack Mystery – EDP 100 ml aktuálně zrovna za 749 Kč.

Katalogové číslo: 6294015131383 Kategorie: , Štítek:

Popis

Just Jack Mystery – EDP 100 ml od skvělého výrobce Just Jack je momentálně ve výhodné akci. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Pánská orientálně-dřevitá gurmánská parfémovaná voda Mystery od značky Just Jack je novou závislostí, které se nebudete chtít vzdát. Od prvních okamžiků se osvědčí jako nová a naprosto nepostradatelná součást Vaší každodenní rutiny. Úvodními sladkými akordy Vás přivítá šafrán, který přechází k srdci vůně, ve kterém se ukrývá opojné spojení vanilky a růže. Každá chvíle bude výjimečná díky intenzivní oud tónům agarového dřeva, které je zahaleno do hořkosladkých akordů čokolády. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Just Jack
  • EAN: 6294015131383

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, vanilka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), čokoláda”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá, gurmánská”}}

Just Jack Mystery - EDP 100 ml
Just Jack Mystery – EDP 100 ml
749