Just Jack London Eye – EDP 100 ml

477 

Just Jack London Eye – EDP 100 ml od tohoto předního výrobce Just Jack je právě nyní na našich stránkách v akci. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Just Jack London Eye – EDP 100 ml aktuálně za super cenu 477 Kč.

Katalogové číslo: 6294015133998 Kategorie: , Štítek:

Popis

Just Jack London Eye – EDP 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Just Jack je k dispizici za skvělou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Svůdná noc v nárazníkové zóně velkoměsta. Cítíte příval energie uvolněné z černého pepře, vylepšený aromatickou kávou. Nechte svou pokožku pohltit ohromující vůni koření a bylin. Obklopte se kadidlem a vydejte se shonem Londýna do horkého Maroka, kde se nechejte opojit dřevitými tóny umocněnými tajemstvím sladkého oudu. Inspirováno vůní London od značky Tom Ford.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Just Jack
  • EAN: 6294015133998

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, agarové dřevo (oud), bříza, dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, egyptská pelargónie, cistus, kadidlo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, černý pepř, káva, kardamom, koriandr, kmín”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Just Jack London Eye - EDP 100 ml
Just Jack London Eye – EDP 100 ml
477