Just Jack Black Tuxedo – EDP 100 ml

749 

Just Jack Black Tuxedo – EDP 100 ml od značky s dlouholetou historií Just Jack lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Just Jack Black Tuxedo – EDP 100 ml zrovna teď v akci za 749 Kč.

Katalogové číslo: 6294015131390 Kategorie: , Štítek:

Popis

Just Jack Black Tuxedo – EDP 100 ml značky Just Jack . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Neztrácejte tempo ani na konci rušného dne! Parfémovaná voda Just Jack Black Tuxedo pro muže je barevná kombinace ingrediencí, která nikdy neomrzí a vždy vám pomůže najít správný rytmus. Sladké tóny broskve a květu jabloně se spojí s tropickou vůní ananasového květu, aby v základu vůně našla své místo divoká šípková růže, která se naváže na nespoutané spojení pačuli a pižma.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Just Jack
  • EAN: 6294015131390

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”broskev, jabloňový květ”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ ananasu”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli , šípek”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”}}

Just Jack Black Tuxedo - EDP 100 ml
Just Jack Black Tuxedo – EDP 100 ml
749