Juliette Has A Gun Vanilla Vibes – EDP 50 ml

1900 

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes – EDP 50 ml od dodavatele s dlouholetou historií Juliette Has A Gun je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Juliette Has A Gun Vanilla Vibes – EDP 50 ml výhodně za skvělou cenu 1900 Kč.

Katalogové číslo: 3760022731197 Kategorie: , Štítek:

Popis

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes – EDP 50 ml od kvalitního výrobce Juliette Has A Gun . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Spojení dvou protikladů: teplé přírodní vanilky a čerstvé mořské soli, která vanilku transportuje do minerální dimenze. Vanilku zdaleka nepřekoná, stane se náhle elegantnějším výrazem smyslné, silné a svobodné ženskosti. Vanilla Vibes oslavuje dobrodružství a svobodu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Juliette Has A Gun
  • EAN: 3760022731197

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, benzoin, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vanilka, orchidej”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”sůl”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes - EDP 50 ml
Juliette Has A Gun Vanilla Vibes – EDP 50 ml
1900