Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml

1099 

Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml od společnosti Juliette Has A Gun , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml právě nyní za skvělou cenu 1099 Kč.

Katalogové číslo: 3760022730671 Kategorie: , Štítek:

Popis

Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml od naší známé značky Juliette Has A Gun . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality.

Čichová stopa Moscow Mule hypnotizuje své publikum, jako by všechny vyzvala ke sdílení. Moscow Mule je jedinečná vůně pro muže a ženy. Limetka, bergamot, zázvor a citronová kůra v začátku vás příjemně naladí. Jablko a jasmín vás potom potěší. A nakonec si užijete vůni ambroxanu, jantaru, norlimbanolu a amberette. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Juliette Has A Gun
  • EAN: 3760022730671

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citronová kůra, zázvor, limetka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jablko, jasmín”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, ibišovec pižmový, ambroxan, limbanol”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, aromatická, dřevitá”}}

Juliette Has A Gun Moscow Mule - EDP 50 ml
Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml
1099