Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP 100 ml

1725 

Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP 100 ml od dodavatele se skvělou pověstí Juliette Has A Gun . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP 100 ml v současnosti za 1725 Kč.

Katalogové číslo: 3760022730251 Kategorie: , Štítek:

Popis

Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Juliette Has A Gun . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Mmmm… je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje olej z květů hořkého pomeranče, pelargonii a malinu. V čistě květinovém srdci ucítíte sambacký jasmín, tuberózu, pomerančový květ a kosatec. Kompozici uzavírají sladké tóny karamelu a vanilky doplněné o santalové dřevo, pačuli, bílé pižmo a květinu heliotrop. Na trh byla uvedena v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Juliette Has A Gun
  • EAN: 3760022730251

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín Sambac, květ pomerančovníku, kosatec, tuberóza”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , bílé pižmo, santalové dřevo, vanilka, heliotrop, karamel”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pelargonie (geranium), neroli, malina”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, ovocná, květinová”}}

Juliette Has A Gun Mmmm... - EDP 100 ml
Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP 100 ml
1725