Joop! WOW! – EDT 60 ml

739 

Joop! WOW! – EDT 60 ml od kvalitního výrobce Joop! , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Joop! WOW! – EDT 60 ml výhodně za super cenu 739 Kč.

Katalogové číslo: 3614222571667 Kategorie: , Štítek:

Popis

Joop! WOW! – EDT 60 ml od dodavatele s dobrým jménem Joop! je u nás za výhodnou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

WOW! je fougerově-orientální vůně pro muže. Hlavu tvoří bergamot, kardamom a fialkové lístky. V srdci ucítíte kombinaci jedle, pelargonie a vetiveru. Kompozici uzavírá sladká vanilka, kašmírové dřevo a fazole tonka. Na trh byla uvedena v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Joop!
  • EAN: 3614222571667

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, list fialky, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), vetiver, jedlový balzám”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, fazole tonka, kašmírové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Joop! WOW! - EDT 60 ml
Joop! WOW! – EDT 60 ml
739