John Varvatos XX Indigo – EDT 75 ml

859 

John Varvatos XX Indigo – EDT 75 ml od předního výrobce John Varvatos je u nás za bezkonkurenční cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. John Varvatos XX Indigo – EDT 75 ml aktuálně výhodně za 859 Kč.

Katalogové číslo: 719346700801 Kategorie: , Štítek:

Popis

John Varvatos XX Indigo – EDT 75 ml zboží dodává John Varvatos lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

John Varvatos XX Indigo je fougerová toaletní voda pro muže. Svrchní tóny tvoří osvěžující kombinace citronu, máty a růžového pepře. Dále se rozvoní pelargonie, kardamom a vlčí mák. Základem toaletní vody je pižmo, vetiver a pačuli, které jako celek osvěží a podnítí vaše smysly. Toaletní voda byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: John Varvatos
  • EAN: 719346700801

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, růžový pepř, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), kardamom, vlčí mák”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vetiver, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

John Varvatos XX Indigo - EDT 75 ml
John Varvatos XX Indigo – EDT 75 ml
859