John Varvatos Vintage – toaletní voda s rozprašovačem 125 ml

1268 

John Varvatos Vintage – toaletní voda s rozprašovačem 125 ml od společnosti se zárukou kvality John Varvatos lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. John Varvatos Vintage – toaletní voda s rozprašovačem 125 ml zrovna nyní za cenu 1268 Kč.

Katalogové číslo: 873824001108 Kategorie: , Štítek:

Popis

John Varvatos Vintage – toaletní voda s rozprašovačem 125 ml značky s tradicí a dobrou pověstí John Varvatos je pro vás pro vás právě dnes v akci. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Vintage od značky John Varvatos je chyprově-dřevitá vůně pro charismatické muže. Svrchní tóny jsou plné aromatického fenyklu, kdoule, rebarbory, bazalky, pelyňku a pepře. Srdce skrývá svěží zelené tóny, kořen fialky, jasmín, skořici, levanduli a jalovec. V závěru vůni zafixuje studený lišejník, pačuli, semiš, tabák, fazole Tonka, pryskyřice a dřevité tóny. Na trh byla uvedena v roce 2006.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: John Varvatos
  • EAN: 873824001108

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kořen fialky, jasmín, skořice , zelené tóny, jalovec, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , dřevité tóny, semiš, tabák, fazole tonka, lišejník, pryskyřice”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”tarragon, bazalka, černý pepř, fenykl, kdoule, rebarbora”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová”}}

John Varvatos Vintage - toaletní voda s rozprašovačem 125 ml
John Varvatos Vintage – toaletní voda s rozprašovačem 125 ml
1268