Jo Malone Wood Sage & Sea Salt – sprchový gel 250 ml

908 

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt – sprchový gel 250 ml s pečetí kvality od Jo Malone . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Jo Malone Wood Sage & Sea Salt – sprchový gel 250 ml za super cenu 908 Kč.

Katalogové číslo: 690251052943 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt – sprchový gel 250 ml od dodavatele s dobrým jménem Jo Malone . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Luxusní sprchový gel Wood Sage & Sea Salt je inspirován stejnojmennou svěží aromatickou vůní pro ženy i muže. Obsahuje pouhých pět složek, a to ambrette (ibišovec pižmový), mořskou sůl a mořské řasy, výraznou šalvěj a nahořklý grep. Sprchový gel zanechá pokožku hebkou a jemně provoněnou. Má krémovou texturu, která se při kontaktu s vodou promění v záplavu bohaté pěny, která jemně čistí vaši pokožku. Proměňte svou koupel v nezapomenutelný zážitek s luxusním sprchovým gelem od značky Jo Malone. Produkt je dodáván bez krabičky.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Sprchové gely
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251052943

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ibišovec pižmový, šalvěj, mořská řasa, mořská sůl, grapefruit”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”svěží”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt - sprchový gel 250 ml
Jo Malone Wood Sage & Sea Salt – sprchový gel 250 ml
908