Jo Malone Wood Sage & Sea Salt – EDC miniatura 9 ml

504 

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt – EDC miniatura 9 ml od výrobce s dobrým jménem Jo Malone . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Našim cílem je vaše spokojenost. Jo Malone Wood Sage & Sea Salt – EDC miniatura 9 ml momentálně v akci za 504 Kč.

Katalogové číslo: 690251044801 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt – EDC miniatura 9 ml od dodavatele s dlouholetou historií Jo Malone je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Wood Sage & Sea Salt je luxusní aromatická vůně pro ženy i muže. Obsahuje pouhých pět složek, a to ambrette (ibišovec pižmový), mořskou sůl a mořské řasy, výraznou šalvěj a nahořklý grep. Tato parfémová voda se snaží vystihnout atmosféru mořského pobřeží, poskytuje pocit svobody a umožňuje únik do přírody. Nechte se unášet na vlnách potěšení! Na trh byla uvedena v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Miniatura
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251044801

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Miniatura”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”9 ml”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ibišovec pižmový, šalvěj, mořská řasa, mořská sůl, grapefruit”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, vodní”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Vodní”}}

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt - EDC miniatura 9 ml
Jo Malone Wood Sage & Sea Salt – EDC miniatura 9 ml
504