Jo Malone Violet & Amber Absolu – EDC 100 ml

4799 

Jo Malone Violet & Amber Absolu – EDC 100 ml od našeho výrobce Jo Malone , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Výhodná akce opravdu pro každého. Jo Malone Violet & Amber Absolu – EDC 100 ml – nyní nakoupíte za 4799 Kč.

Katalogové číslo: 690251056224 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Violet & Amber Absolu – EDC 100 ml od kvalitní společnosti Jo Malone – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Violet & Amber Absolu je květinová vůně pro ženy a muže. Vůně se otevírá tóny fialek, které jsou jednou z nejoblíbenějších parfémových složek. Základním akordem jsou blízkovýchodní ingredience. Ústředním bodem je jantar, ale je zde i bílé pižmo a jemný oud. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Kolínské vody (EDC)
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251056224

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, agarové dřevo (oud)”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”fialka, list fialky”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Violet & Amber Absolu - EDC 100 ml
Jo Malone Violet & Amber Absolu – EDC 100 ml
4799