Jo Malone Velvet Rose & Oud – vlasový sprej 30 ml

1333 

Jo Malone Velvet Rose & Oud – vlasový sprej 30 ml od výrobce s dlouholetou historií Jo Malone je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Jo Malone Velvet Rose & Oud – vlasový sprej 30 ml výhodně za skvělou cenu 1333 Kč.

Katalogové číslo: 690251084180 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Velvet Rose & Oud – vlasový sprej 30 ml od předního výrobce Jo Malone je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Velvet Rose & Oud je orientální-květinová vůně pro ženy i muže spadající do edice Cologne Intense. Je inspirována Středním Východem. Vůni tvoří růže, agar dřevo (oud), pralinka, hřebíček. Na trh byla uvedena v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vlasové spreje
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251084180

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Vlasový sprej”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, agarové dřevo (oud), hřebíček, pralinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Velvet Rose & Oud - vlasový sprej 30 ml
Jo Malone Velvet Rose & Oud – vlasový sprej 30 ml
1333