Jo Malone Velvet Rose & Oud – EDC INTENSE miniatura 9 ml

504 

Jo Malone Velvet Rose & Oud – EDC INTENSE miniatura 9 ml od této přední společnosti Jo Malone je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Jo Malone Velvet Rose & Oud – EDC INTENSE miniatura 9 ml , zboží pořídíte ted u nás za 504 Kč.

Katalogové číslo: 690251094141 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Velvet Rose & Oud – EDC INTENSE miniatura 9 ml od této skvělé značky Jo Malone , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Velvet Rose & Oud je orientální-květinová vůně pro ženy i muže spadající do edice Cologne Intense. Je inspirována Středním Východem. Vůni tvoří růže, agar dřevo (oud), pralinka, hřebíček. Na trh byla uvedena v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Miniatura
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251094141

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Miniatura”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”9 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, agarové dřevo (oud), hřebíček, pralinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Velvet Rose & Oud - EDC INTENSE miniatura 9 ml
Jo Malone Velvet Rose & Oud – EDC INTENSE miniatura 9 ml
504