Jo Malone Poppy & Barley – sprchový gel 250 ml

858 

Jo Malone Poppy & Barley – sprchový gel 250 ml od kvalitní značky Jo Malone je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Jo Malone Poppy & Barley – sprchový gel 250 ml výhodně za super cenu 858 Kč.

Katalogové číslo: 690251082827 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Poppy & Barley – sprchový gel 250 ml od dodavatele s dlouholetou historií Jo Malone lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Sprchový gel Poppy & Barley od Jo Malone je inspirován stejnojmennou luxusní vůní pro muže a ženy. Živá květinová vůně, vylepšená fíkem a fialkou, doplněná šťavnatým černým rybízem. Naše vlčí máky, vypůjčené ze šťavnatých obilných polí, kde se mísí zrna a květiny, jsou zakukleny otrubami a bavlněným ječmenem. Tato příjemná vůně je živou krajinou: kde barevné máky zdobí bohatou úrodu zlata. Sprchový gel zanechá pokožku hebkou a jemně provoněnou. Má krémovou texturu, která se při kontaktu s vodou promění v záplavu bohaté pěny, která jemně čistí vaši pokožku. Proměňte svou koupel v nezapomenutelný zážitek s luxusním sprchovým gelem od značky Jo Malone. Produkt je dodáván bez krabičky.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Sprchové gely
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251082827

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”fialka, černý rybíz, fík”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé pižmo, obilí, ječmen”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vlčí mák, pudrové tóny, obilí”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Poppy & Barley - sprchový gel 250 ml
Jo Malone Poppy & Barley – sprchový gel 250 ml
858