Jo Malone Pomegranate Noir – tělové mléko 250 ml

1086 

Jo Malone Pomegranate Noir – tělové mléko 250 ml od značky s dlouholetou tradicí Jo Malone je k dostání levně a pohodlně online. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Jo Malone Pomegranate Noir – tělové mléko 250 ml výhodně za skvělou cenu 1086 Kč.

Katalogové číslo: 690251040476 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Pomegranate Noir – tělové mléko 250 ml od spolehlivé značky Jo Malone je u nás k dostání za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Tělové mléko Pomegranate Noir od Jo Malone je inspirováno stejnojmennou luxusní aromaticko-ovocnou vůní pro ženy i muže. Hlava obsahuje maliny, granátové jablko, švestku, vodní meloun a rebarboru. V srdci ucítíte květiny, koření, pryskyřice a dřevité akordy. Bohatou kompozici uzavírá pačuli, pižmo, ambra a cedr. Tělové mléko je vhodné pro pokožku rukou i celého těla – zanechá pokožku vláčnou, hedvábně hebkou a provoněnou.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělová mléka
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251040476

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělové mléko”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”guajakové dřevo, jasmín, konvalinka, růže, růžový pepř, hřebíček, opoponax, olibanum”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”granátové jablko, meloun, švestka, malina, rebarbora”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Pomegranate Noir - tělové mléko 250 ml
Jo Malone Pomegranate Noir – tělové mléko 250 ml
1086