Jo Malone Pomegranate Noir – exfoliační sprchový gel 200 ml

807 

Jo Malone Pomegranate Noir – exfoliační sprchový gel 200 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Jo Malone je k dispizici za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Jo Malone Pomegranate Noir – exfoliační sprchový gel 200 ml – nyní můžete mít za 807 Kč.

Katalogové číslo: 690251079636 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Pomegranate Noir – exfoliační sprchový gel 200 ml od dodavatele s dlouholetou historií Jo Malone je k dostání online za výhodnout cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Exfoliační sprchový gel Pomegranate Noir od Jo Malone je inspirován stejnojmennou luxusní aromaticko-ovocnou vůní pro ženy i muže. Hlava obsahuje maliny, granátové jablko, švestku, vodní meloun a rebarboru. V srdci ucítíte květiny, koření, pryskyřici a dřevité akordy. Bohatou kompozici uzavírá pačuli, pižmo, ambra a cedr. Sprchový gel obsahuje exfoliační částice, které pomáhají odstraňovat odumřelé buňky a nečistoty z povrchu pokožky a podporuje tak obnovu pokožky, zlepšuje její texturu a vzhled. Aplikujte na vlhkou pokožku a jemným krouživým pohybem pokožku masírujte, čímž se odstraňují odumřelé buňky a nečistoty. Pečujte o sebe s luxusním exfoliačním sprchovým gelem od značky Jo Malone. Produkt je dodáván bez krabičky.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Sprchové gely
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251079636

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”guajakové dřevo, jasmín, konvalinka, růže, růžový pepř, hřebíček, opoponax, olibanum”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”granátové jablko, meloun, švestka, malina, rebarbora”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Pomegranate Noir - exfoliační sprchový gel 200 ml
Jo Malone Pomegranate Noir – exfoliační sprchový gel 200 ml
807