Jo Malone Pomegranate Noir – EDC 100 ml

2499 

Jo Malone Pomegranate Noir – EDC 100 ml od této značky Jo Malone je k dostátní teď u nás za super cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Jo Malone Pomegranate Noir – EDC 100 ml výhodně za skvělou cenu 2499 Kč.

Katalogové číslo: 690251009459 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Pomegranate Noir – EDC 100 ml od výrobce Jo Malone je právě teď u nás za super cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Pomegranate Noir je luxusní aromaticko-ovocná vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje maliny, granátové jablko, švestku, vodní meloun a rebarboru. V srdci ucítíte květiny, koření, pryskyřice a dřevité akordy. Bohatou kompozici uzavírá pačuli, pižmo, ambra a cedr. Na trh byla uvedena v roce 2005.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Kolínské vody (EDC)
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251009459

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”guajakové dřevo, jasmín, konvalinka, růže, růžový pepř, hřebíček, opoponax, olibanum”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”granátové jablko, meloun, švestka, malina, rebarbora”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Pomegranate Noir - EDC 100 ml
Jo Malone Pomegranate Noir – EDC 100 ml
2499