Jo Malone Orange Blossom – tělový krém 175 ml

1399 

Jo Malone Orange Blossom – tělový krém 175 ml od skvělé a známé značky Jo Malone je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Jo Malone Orange Blossom – tělový krém 175 ml – nyní zakoupíte od 1399 Kč.

Katalogové číslo: 690251040278 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Orange Blossom – tělový krém 175 ml od výrobce s dlouholetou historií Jo Malone – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Tělový krém Orange Blossom od značky Jo Malone je inspirován luxusní stejnojmennou květinovou vůní pro ženy i muže. Hlava obsahuje citrus cedrát, mandarinku klementinku a zelené akordy. V srdci ucítíte africký pomerančový květ a lotos, v základu vás omámí tóny šeříku. Tělový krém pokožku hydratuje, provoní a zanechá ji hedvábně hebkou.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělové krémy
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251040278

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”175 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělový krém”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”cedrát, zelené tóny, mandarinka klementinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”africký pomerančový květ, lotosový květ”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”šeřík”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Orange Blossom - tělový krém 175 ml
Jo Malone Orange Blossom – tělový krém 175 ml
1399