Jo Malone Orange Blossom – sprchový gel 250

869 

Jo Malone Orange Blossom – sprchový gel 250 od spolehlivého výrobce Jo Malone . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Jo Malone Orange Blossom – sprchový gel 250 ve výhodné ceně 869 Kč.

Katalogové číslo: 690251052899 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Orange Blossom – sprchový gel 250 s pečetí kvality od Jo Malone je k dostání za výborné peníze. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Sprchový gel Orange Blossom od značky Jo Malone je inspirovaný stejnojmennou luxusní květinovou vůní pro ženy i muže. Hlava obsahuje citrus cedrát, mandarinku klementinku a zelené akordy. V srdci ucítíte africký pomerančový květ a lotos, v základu vás omámí tóny šeříku. Sprchový gel zanechá pokožku hebkou a jemně provoněnou. Má krémovou texturu, která se při kontaktu s vodou promění v záplavu bohaté pěny, která jemně čistí vaši pokožku. Proměňte svou koupel v nezapomenutelný zážitek s luxusním sprchovým gelem od značky Jo Malone. Produkt je dodáván bez krabičky.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Sprchové gely
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251052899

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”cedrát, zelené tóny, klementýnka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”africký pomerančový květ, lotosový květ”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”šeřík”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Orange Blossom - sprchový gel 250
Jo Malone Orange Blossom – sprchový gel 250
869