Jo Malone Nectarine Blossom & Honey – tělové mléko 250 ml

1090 

Jo Malone Nectarine Blossom & Honey – tělové mléko 250 ml od našeho předního výrobce Jo Malone je k dostání výhodně. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Jo Malone Nectarine Blossom & Honey – tělové mléko 250 ml momentálně v akci za 1090 Kč.

Katalogové číslo: 690251040384 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Nectarine Blossom & Honey – tělové mléko 250 ml od skvělé a známé značky Jo Malone , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Nectarine Blossom & Honey je luxusní tělové mléko od značky Jo Malone, které je inspirované stejnojmennou květinově-ovocnou vůní pro muže i ženy. Hlavu tvoří zelené tóny, černý rybíz a olej z pomerančového listí. V srdci se ukrývá nektarinka a trnovník akát. Kompozici uzavírá vetiver, broskev a švestka. Tělové mléko je vhodné pro pokožku rukou i celého těla – zanechá pokožku vláčnou, hedvábně hebkou a provoněnou.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělová mléka
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251040384

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělové mléko”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”petitgrain, černý rybíz, zelené tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, broskev, švestka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”akát, nektarinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Nectarine Blossom & Honey - tělové mléko 250 ml
Jo Malone Nectarine Blossom & Honey – tělové mléko 250 ml
1090