Jo Malone Nectarine Blossom & Honey – sprchový gel 250 ml

908 

Jo Malone Nectarine Blossom & Honey – sprchový gel 250 ml od známého předního výrobce Jo Malone je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Jo Malone Nectarine Blossom & Honey – sprchový gel 250 ml výhodně za super cenu 908 Kč.

Katalogové číslo: 690251052882 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Nectarine Blossom & Honey – sprchový gel 250 ml od této spolehlivé značky Jo Malone je právě teď za super cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Sprchový gel Nectarine Blossom & Honey je inspirován stejnojmennou květinově-ovocnou vůní pro muže i ženy od značky Jo Malone. Hlavu tvoří zelené tóny, černý rybíz a olej z pomerančového listí. V srdci se ukrývá nektarinka a trnovník akát. Kompozici uzavírá vetiver, broskev a švestka. Sprchový gel zanechá pokožku hebkou a jemně provoněnou. Má krémovou texturu, která se při kontaktu s vodou promění v záplavu bohaté pěny, která jemně čistí vaši pokožku. Proměňte svou koupel v nezapomenutelný zážitek s luxusním sprchovým gelem od značky Jo Malone. Produkt je dodáván bez krabičky.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Sprchové gely
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251052882

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”petitgrain, černý rybíz, zelené tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, broskev, švestka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”akát, nektarinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Nectarine Blossom & Honey - sprchový gel 250 ml
Jo Malone Nectarine Blossom & Honey – sprchový gel 250 ml
908