Jo Malone Myrrh & Tonka – tělový krém 175 ml

1899 

Jo Malone Myrrh & Tonka – tělový krém 175 ml od společnosti Jo Malone je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Jo Malone Myrrh & Tonka – tělový krém 175 ml – nyní pořídíte za super cenu 1899 Kč.

Katalogové číslo: 690251071944 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Myrrh & Tonka – tělový krém 175 ml od tohoto skvělého výrobce Jo Malone je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Tělový krém Myrrh & Tonka od značky Jo Malone je inspirován stejnojmennou intenzivní orientální vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje nezaměnitelnou levanduli, v srdci se ukrývá aromatická myrha a v základu ucítíte kombinaci sladké vanilky, mandlí a fazole tonka. Tělový krém podpoří trvání této luxusní vůně, zvláční vaši pokožku a zanechá ji hedvábně hebkou a hydratovanou.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělové krémy
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251071944

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”175 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělový krém”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, mandle, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”myrha”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”levandule”}}

Jo Malone Myrrh & Tonka - tělový krém 175 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka – tělový krém 175 ml
1899