Jo Malone Moonlit Camomile – EDC 100 ml

3199 

Jo Malone Moonlit Camomile – EDC 100 ml od této skvělé značky Jo Malone je právě nyní na našich stránkách v akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Jo Malone Moonlit Camomile – EDC 100 ml ve skvělé akci za 3199 Kč.

Katalogové číslo: 690251119578 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Moonlit Camomile – EDC 100 ml od spolehlivé značky Jo Malone je k dostání levně a pohodlně online. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Luxusní květinová svěží kolínská voda pro muže i ženy Moonlit Camomile od Jo Malone je jako večerní toulka plná možností. Okouzlující matná svěžest anglických heřmánkových listů se mísí s modrými kvítky étericky jemného měsíčku, které vykvétají po západu slunce. Vůně je zahalena do pudrově čistých akordů bílého pižma, které vůni dodávají jemnost. Uklidňující a návyková vůně, jejíž záře se již nebudete chtít vzdát. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022 a její tvůrkyní je Mathilde Bijaoui.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Kolínské vody (EDC)
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251119578

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”měsíček”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”heřmánek”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, svěží”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}

Jo Malone Moonlit Camomile - EDC 100 ml
Jo Malone Moonlit Camomile – EDC 100 ml
3199