Jo Malone Mimosa & Cardamom – tělový krém 175 ml

1682 

Jo Malone Mimosa & Cardamom – tělový krém 175 ml od této přední společnosti Jo Malone lze u nás pořídit za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Jo Malone Mimosa & Cardamom – tělový krém 175 ml momentálně v akci za 1682 Kč.

Katalogové číslo: 690251042340 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Mimosa & Cardamom – tělový krém 175 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Jo Malone je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Tělový krém Mimosa & Cardamom od značky Jo Malone je inspirován stejnojmennou orientálně-květinovou vůní pro ženy i muže. Hlavu tvoří kardamom, srdce mimóza a základ fazole tonka. Tělový krém podpoří trvání této luxusní vůně, zvláční vaši pokožku a zanechá ji hedvábně hebkou a hydratovanou.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělové krémy
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251042340

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”175 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělový krém”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mimóza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Mimosa & Cardamom - tělový krém 175 ml
Jo Malone Mimosa & Cardamom – tělový krém 175 ml
1682