Jo Malone Lime Basil & Mandarin – tělové mléko 100 ml

807 

Jo Malone Lime Basil & Mandarin – tělové mléko 100 ml od značky se skvělou pověstí Jo Malone je u nás za bezkonkurenční cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Jo Malone Lime Basil & Mandarin – tělové mléko 100 ml – můžete mít za 807 Kč.

Katalogové číslo: 690251038589 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Lime Basil & Mandarin – tělové mléko 100 ml od známého výrobce Jo Malone , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Lime Basil & Mandarin je tělové mléko inspirované citrusově-aromatickou vůní pro ženy i muže. Čistě citrusovou hlavu tvoří limetka, šťavnatá mandarinka a bergamot. V srdci se prolínají tóny bazalky, šeříku, kosatce a tymiánu. Základ pak dotváří pačuli a vetiver. Tělové mléko je vhodné pro ruce i tělo, pokožku hydratuje, zanechá ji vláčnou a hedvábně hebkou.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělová mléka
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251038589

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělové mléko”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka, limetka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”tymián, bazalka, kosatec, šeřík”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Lime Basil & Mandarin - tělové mléko 100 ml
Jo Malone Lime Basil & Mandarin – tělové mléko 100 ml
807