Jo Malone Grapefruit – tělové mléko 250 ml

939 

Jo Malone Grapefruit – tělové mléko 250 ml od známého předního výrobce Jo Malone , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupujte bezpečně a rychle online. Jo Malone Grapefruit – tělové mléko 250 ml na našich stránkách za 939 Kč.

Katalogové číslo: 690251040360 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Grapefruit – tělové mléko 250 ml od tohoto výrobce Jo Malone je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Tělové mléko Grapefruit od značky Jo Malone je inspirováno stejnojmennou citrusovou vůní pro ženy i muže. Hlava se skládá z grapefruitu a mandarinky, srdce tvoří aromatický rozmarýn, paprika, jasmín a máta. V základu objevíte vetiver společně s pačuli a dubovým mechem. Tělové mléko je vhodné pro pokožku rukou i celého těla – zanechá pokožku vláčnou, hedvábně hebkou a provoněnou.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělová mléka
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251040360

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, pačuli , vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, máta, paprika, rozmarýn”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, grapefruit”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Grapefruit - tělové mléko 250 ml
Jo Malone Grapefruit – tělové mléko 250 ml
939