Jo Malone Basil & Neroli – EDC 100 ml

2279 

Jo Malone Basil & Neroli – EDC 100 ml od předního výrobce Jo Malone – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Jo Malone Basil & Neroli – EDC 100 ml aktuálně výhodně za 2279 Kč.

Katalogové číslo: 690251047840 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Basil & Neroli – EDC 100 ml značky Jo Malone je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Basil & Neroli je květinově-zelená vůně pro ženy i muže, která byla uvedena na trh v roce 2016. Hlavní složkou je bazalka, která tvoří hlavu vůně. Srdce patří oleji z květů hořkého pomerančovníku (neroli). V základu se snoubí vetiver a bílé pižmo. Můžete ji použít samostatně nebo v kombinaci s ostatními vůněmi. Nejlépe se k ní hodí Wood Sage & Sea Salt, Red Roses a Blackberry & Bay.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Kolínské vody (EDC)
  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251047840

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé pižmo, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bazalka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”neroli”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}

Jo Malone Basil & Neroli - EDC 100 ml
Jo Malone Basil & Neroli – EDC 100 ml
2279