Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 30 ml

229 

Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 30 ml od značky s dlouholetou tradicí Jenny Glow , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 30 ml v současnosti pořídíte za cenu 229 Kč.

Katalogové číslo: 6294015136890 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 30 ml od známého dodavatele Jenny Glow je momentálně ve výhodné akci. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Billionaire od Jenny Glow je nádherná vůně neroli a lilie, která se mísí s čerstvým květem hyacintu a pelargonie a bohatou vůní pačuli a medu, která se hodí pro muže i ženy. Inspirováno vůní 1 Million od značky Paco Rabanne.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Jenny Glow
  • EAN: 6294015136890

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”lilie, neroli”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , med”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), hyacint”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”}}

Jenny Glow Jenny Glow Billionaire - EDP 30 ml
Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 30 ml
229