Jenny Glow Chance It – EDP 30 ml

229 

Jenny Glow Chance It – EDP 30 ml od tohoto výrobce Jenny Glow je právě teď za super cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Jenny Glow Chance It – EDP 30 ml levně za cenu 229 Kč.

Katalogové číslo: 6294015136258 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jenny Glow Chance It – EDP 30 ml od dodavatele s dlouholetou historií Jenny Glow je právě teď u nás za super cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Tato květinově-kořeněná vůně se otevírá svěžestí růžového pepře, proplétající se s jemnou sladkostí květinového srdce, které bije v tońech jasmínu a kosatce. Nakonec se vůně usadí v pižmové zemitosti okolních lesů.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Jenny Glow
  • EAN: 6294015136258

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli , vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, kosatec”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růžový pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, květinová, kořenitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”}}

Jenny Glow Chance It - EDP 30 ml
Jenny Glow Chance It – EDP 30 ml
229