Jenny Glow C By Jenny Glow Noir – EDP 30 ml

229 

Jenny Glow C By Jenny Glow Noir – EDP 30 ml od značky s dobrým jménem Jenny Glow je u nás za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Jenny Glow C By Jenny Glow Noir – EDP 30 ml – cena 229 Kč.

Katalogové číslo: 6294015136845 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jenny Glow C By Jenny Glow Noir – EDP 30 ml od spolehlivého výrobce Jenny Glow je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

C By Jenny Glow Noir je inspirována parfémem Chanel Noir. Jedná se o sofistikovanou, okouzlující parfémovanou vodu pro muže i ženy. Ideální pro luxusní zimní večer. C By Jenny Glow Noir je parfémovaná voda, která Vám dodá styl, sebejistotu a rafinovanost. Užívejte si každý okamžik a chopte se životních příležitostí s radostí a lehkostí. S touto vůní budete nezastavitelní!

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Jenny Glow
  • EAN: 6294015136845

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli , santalové dřevo, vanilka, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže, narcis”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”}}

Jenny Glow C By Jenny Glow Noir - EDP 30 ml
Jenny Glow C By Jenny Glow Noir – EDP 30 ml
229