Jean P. Gaultier Scandal Le Parfum For Him – EDP (plnitelná) 100 ml

2349 

Jean P. Gaultier Scandal Le Parfum For Him – EDP (plnitelná) 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Jean P. Gaultier , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Jean P. Gaultier Scandal Le Parfum For Him – EDP (plnitelná) 100 ml výhodně za cenu 2349 Kč.

Katalogové číslo: 8435415065191 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jean P. Gaultier Scandal Le Parfum For Him – EDP (plnitelná) 100 ml od značky Jean P. Gaultier je nyní k dostání výhodně za super cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Scandal Le Parfum For Him od značky Jean Paul Gaultier je dřevitá kořeněná parfémová voda pro muže. Vůně, ze které vyzařuje sebevědomí, mužná hrdost a sexappeal. Úvodní tóny zajišťuje svůdná pelargonie, kterou v srdci následují tóny fazole tonky připomínající směs vanilky, mandlí a skořice. Krémové akordy santalového dřeva v základu uzavírají tuto odvážnou vonnou esenci. S touto vůní, díky které budete mít v rukávu neustále několik triumfů, Vás nic nepřekvapí. Podmanivá vůně se skrývá ve flakonu, který se pyšní zlatou korunou. Ukažte světu svou moc, talent a neohroženost s vůní Scandal Le Parfum For Him! Vůně byla uvedena na trh v roce 2022 a tvoří perfektní duo s Scandal Le Parfum For Her.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Jean P. Gaultier
  • EAN: 8435415065191

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pelargonie (geranium)”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fazole tonka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Jean P. Gaultier Scandal Le Parfum For Him - EDP (plnitelná) 100 ml
Jean P. Gaultier Scandal Le Parfum For Him – EDP (plnitelná) 100 ml
2349