Jean P. Gaultier Scandal For Him – sprchový gel 150 ml

535 

Jean P. Gaultier Scandal For Him – sprchový gel 150 ml od značky s dlouholetou historií Jean P. Gaultier , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Jean P. Gaultier Scandal For Him – sprchový gel 150 ml – produkt momentálně prodáváme za 535 Kč.

Katalogové číslo: 8435415052368 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jean P. Gaultier Scandal For Him – sprchový gel 150 ml od známého výrobce Jean P. Gaultier . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Jean Paul Gaultier Scandal Him je jantarově-dřevitá vůně pro muže. Tato fantastická vůně přichází v elegantním a velkolepém flakonu, který svou tmavě šedou kouřovou barvou dodává stylový a ponurý design. Tóny této toaletní vody tvoří šalvěj, mandarinka, karamel, fazole tonka a svůdný vetiver . Dohromady dávají harmonickou, sladkou a tajemnou vůni, která vás okamžitě zaujme. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Sprchové gely
  • Značka: Jean P. Gaultier
  • EAN: 8435415052368

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šalvěj, mandarinka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fazole tonka, karamel”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Jean P. Gaultier Scandal For Him - sprchový gel 150 ml
Jean P. Gaultier Scandal For Him – sprchový gel 150 ml
535