Jean P. Gaultier Le Male – tuhý deodorant 75 ml

624 

Jean P. Gaultier Le Male – tuhý deodorant 75 ml od našeho známého výrobce Jean P. Gaultier lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. Jean P. Gaultier Le Male – tuhý deodorant 75 ml právě nyní za 624 Kč.

Katalogové číslo: 8435415012812 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jean P. Gaultier Le Male – tuhý deodorant 75 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Jean P. Gaultier , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Jean Paul Gaultier použil pro design vůně symbol námořnického trička. Le Male je orientálně-fougerová vůně. V první fázi ucítíte bergamot, kardamon, levanduli, v srdci se skrývají květy pomeranče v kombinaci s kmínem, v poslední fázi vás oslní exotické dřeviny, fazole Tonka a vanilka. Vůně byla na trh uvedena v roce 1995.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Jean P. Gaultier
  • EAN: 8435415012812

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ pomerančovníku, kmín”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, dřevité tóny, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová, dřevitá”}}

Jean P. Gaultier Le Male - tuhý deodorant 75 ml
Jean P. Gaultier Le Male – tuhý deodorant 75 ml
624