Jean P. Gaultier Le Male On Pride – EDT 125 ml

2019 

Jean P. Gaultier Le Male On Pride – EDT 125 ml od předního výrobce Jean P. Gaultier lze pořídit u nás za příznivou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Jean P. Gaultier Le Male On Pride – EDT 125 ml – nyní pořídíte za 2019 Kč.

Katalogové číslo: 8435415058483 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jean P. Gaultier Le Male On Pride – EDT 125 ml od společnosti s předním postavením na trhu Jean P. Gaultier je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Svoboda, rovnost, sexualita. Za tímto výkřikem si stojí Jean Paul Gaultier s limitovanou edicí Le Male Pride. Vrchní tóny jsou obohaceny bergamotem, mátou, kardamomem a levandulí. Srdce je zajímavé díky skořici, kmínu a pomerančovému květu. Konec je hřejivý a dřevitý. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Jean P. Gaultier
  • EAN: 8435415058483

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”máta, kardamom, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kmín, skořice , květ pomerančovníku”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, jantar, fazole tonka, santalové dřevo, cedrové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Jean P. Gaultier Le Male On Pride - EDT 125 ml
Jean P. Gaultier Le Male On Pride – EDT 125 ml
2019