Jean P. Gaultier Le Beau Le Parfum – EDP 125 ml

3029 

Jean P. Gaultier Le Beau Le Parfum – EDP 125 ml od této značky Jean P. Gaultier je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Jean P. Gaultier Le Beau Le Parfum – EDP 125 ml aktuálně za super cenu 3029 Kč.

Katalogové číslo: 8435415062190 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jean P. Gaultier Le Beau Le Parfum – EDP 125 ml od skvělého a známého výrobce Jean P. Gaultier je k dispizici za skvělou cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Parfémovaná voda pro muže Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum, pokračování slavné rodiny Jean Paul Gaultier Le Male, má charisma a vášeň. Nejprve je cítit pulzace ananasu, cypřiše, kosatce a zázvoru. Dále přichází exotický podtón kokosové palmy, který nás neviditelně nasměruje na neznámé pláže a zapomenuté ostrovy. Fazole tonka, santalové dřevo, jantar a ambra v závěru dodává parfémované vodě hloubku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Jean P. Gaultier
  • EAN: 8435415062190

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, jantar, santalové dřevo, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ananas, zázvor, kosatec, cypřiš”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”dřevité tóny, kokos”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Jean P. Gaultier Le Beau Le Parfum - EDP 125 ml
Jean P. Gaultier Le Beau Le Parfum – EDP 125 ml
3029