Jacomo Jacomo For Men – EDT 100 ml

549 

Jacomo Jacomo For Men – EDT 100 ml od výrobce se skvělou pověstí Jacomo . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Jacomo Jacomo For Men – EDT 100 ml ve výhodné slevě 549 Kč.

Katalogové číslo: 3392865201171 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jacomo Jacomo For Men – EDT 100 ml od tohoto skvělého výrobce Jacomo je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Jacomo For Men je pánská, orientálně-dřevitá vůně vhodná pro každý okamžik. Touto vůní oslníte vždy, když budete chtít. Je výrazná a jedinečná. V úvodu vůně se ukrývá limetka, černý pepř a ananas, srdce je tvořeno švestkou, muškátovým oříškem, chilli papričkou a kávou. Základ vůně patří fazoli Tonka, vetiveru a ambře. Vůně byla na trh uvedena v roce 2007.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Jacomo
  • EAN: 3392865201171

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, vetiver, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”muškátový oříšek, káva, švestka, chilli paprička”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ananas, černý pepř, limetka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Jacomo Jacomo For Men - EDT 100 ml
Jacomo Jacomo For Men – EDT 100 ml
549